top of page

Acerca de

bus driver PHS Democratic school Varna.jpg

0886238101

РАЗШИРЯВАМЕ ЕКИПА СИ ОТ ЮЛИ 2022

ТЪРСИМ

ШОФЬОР, КАТЕГОРИЯ D ЗА ПРЕВОЗ НА ДЕЦА

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:

1. Да притежава свидетелство за управление на МПС от категория D;

2. Да притежава удостоверение за психологическа годност и карта за квалификация на водач на МПС за превоз на пътници съгласно наредба 41 от 04.08.2008 г. на Министъра на транспорта, ДВ бр. 73 от 19.08.2008 г.;

3. Лицето да не е поставено под запрещение;

4. Лицето да не е лишавано от правоуправление за употреба на алкохол и тежки ПТП;

5. Готовност за работа съгласно график;

6. Устойчивост при работа в стресова ситуация;

7. Работа в екип и добри комуникативни умения.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Да извършва превози с управлявания от него автобус по определен маршрут съгласно разписанието, като осигурява безопасност на пътниците и останалите участници в движението.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

1. Трудов договор, платен годишен отпуск;

2. Заплащане - 1100 лв. чиста сума за получаване;

3. Работа в много приятна среда и атмосфера.

Ако желаете да се присъедините към нашия екип, моля, изпрaтете автобиография и мотивационно писмо на мейл: democratichno@gmail.com

bottom of page